Dane dotyczące udziału zawodników UMLKS „PEGAZ” w zawodach sportowych ogólnopolskich w 2014r. |
|||||
Nazwa imprezy |
Ranga imprezy |
Data/miejsce |
Konkurencja |
Zawodnicy |
Miejsce |
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych |
Ogólnopolska |
23-26.01.2014 Spała |
1 500 M |
Sławomir Kuc |
IV m-ce |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych |
Ogólnopolska |
29 03 2014 Kołczew |
3 000 Junior 6 000 Junior 3 000 Junior Młodszy |
Sławomir Kuc Szymon Wiktorowicz Mateusz Celak Mikołaj Wilk Stanisław Wilk |
I m-ce XXXV m-ce IXX m-ce XXXIII m-ce XXXVm-ce |
Mistrzostwa Polski LZS w Biegach Przełajowych |
Ogólnopolska |
15.03.2014 Żerków |
Młodzik |
Łucja Wiktorowicz, Dagmara Olczak Daria Leśniewska Bartek Świątek |
III m-ce IV m-ce V m-ce VI m-ce |
Junior młodszy |
Stanisław Wilk |
XII m-ce |
|||
Junior |
Sławomir Kuc Mikołaj Wilk Mateusz Celak Szymon Wiktorowicz |
I m-ce XI m-ce XIII m-ce XIV m-ce |
|||
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików W Biegach Przełajowych |
Ogólnopolska |
22.03. 2014 KOŃSKIE |
2 km |
Bartek Świątek Łukasz Wilk |
I m-ce XIII m-ce |
1,5 km |
Dagmara Olczak Daria Leśniewska Faustyna Kędziora Paulina Tarnawska |
III m-ce IV m-ce XVII m-ce XIX m-ce |
|||
2,5 km |
Łucja Wiktorowicz Anita Jędrasik Beata Ciesielska |
II m –Ce IX m-ce XVI m-ce |
|||
Mistrzostwa Polski Młodzików |
Ogólnopolska |
27-28 09.2014r. Zielona Góra |
300 p pł dziewczęta 1000m Dziewczęta 1000m chłopcy 300m chłopcy |
Natalia Jędrasik Daria Leśniewska Bartek Świątek Szymon Woźniak Mateusz Milczarek |
XVI m-ce XXIII m-ce XIV m-ce XXI m-ce XXVIII m-ce |
Mistrzostwa Makroregionu Młodzików |
Ogólnopolska |
13.09.2014r Łódź |
300 m p płotki |
Natalia Jędrasik |
III m-ce |
4 x100 M dziewczęta |
Iza Ksyta, Iga Stefańska, Natalia Jędrasik, Kinga Smak |
II m-ce |
|||
100 M dziewczęta |
Kinga Smak |
VI m-ce |
|||
100 M chłopcy |
Szymon Woźniak Bartek Malec |
Vm-ce VIII m-ce |
|||
300m dziewczęta |
Izabela Ksyta |
VI m-ce |
|||
300 m chłopcy |
Szymon Woźniak Mateusz Miczarek |
V m-ce VIII m-ce |
|||
600 m dziewczęta |
Dagmara Olczak |
VIII m-ce |
|||
1000 M dziewczęta |
Łucja Wiktorowicz Daria Leśniewska |
I m-ce II m-ce |
|||
1000 M chłopcy |
Bartek Świątek |
IV m-ce |
Dane dotyczące udziału zawodników UMLKS „PEGAZ” w zawodach sportowych wojewódzkich w 2014r. |
|||||
Nazwa imprezy |
Ranga imprezy |
Data/miejsce |
Konkurencja |
Zawodnicy |
Miejsce |
Mistrzostwa Województwa Młodzików |
Wojewódzka |
07.06.2014r Łódź |
100 M Dziewczyny 100m chłopcy |
Kinga Smak Natalia Jędrasik Szymon Woźniak Bartek Malec |
III m-ce VIII m-ce III m- Ce VII m-ce |
300 M dziewczyny 300m chłopcy |
Natalia Jędrasik Izabela Ksyta Szymon Woźniak Bartek Malec |
III m-ce IV m-ce III m-ce IV m-ce |
|||
6 00 M |
Dagmara Olczak Karolina Rzeźnik Faustyna Kedziora |
II m-ce III m-ce VII m-ce |
|||
1000m dziewczyny 1000m chłopcy |
Łucja Wiktorowicz Anita Jędrasik Bartek Świątek |
I m-ce VIII m-ce Im - ce |
|||
skok wzwyż dziewczyny skok wzwyż chłopcy |
Emilia Chmal Bartek Światek |
VII m-ce VI m-ce |
|||
Pchnięcie kulą |
Natalia Kszczot Czarek Mikołajczyk |
V m-ce VII m-ce |
|||
200 M |
Joanna Wiączek |
III m-ce |
|||
4 x 100 M dziewcząt chłopcy |
Iza Ksyta, Natalia Jędrasik, Dagmara Olczak Kinga Smak Mateusz Milczarek , Szymon Woźniak, Bartek Malec, Jakub Pacholski |
II m-ce III m-ce |
|||
Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
Wojewódzka |
23. X. 2014 Łódź |
10 x100 M chłopcy szkoły ponadgimnazjalne 10x 800m, dziewczyny gimnazjum |
Kamil Balcerek, Mateusz Jakubiak, Adrian Dziubałtowski, Jakub Chmal, Mateusz Celak, Dawid Witek, Michał Molin, Dariusz Dutkiewicz, Sławomir Kuc Mateusz Stępniak Klaudia Wiatrowska, Kinga Ciach, Beata Krzysztofik, Iga Stefańska, Dagmara Olczak, Faustyna Kędziora, Weronika Kopytowska, Natalia Jędrasik, Iza Ksyta, Daria Leśniewska; |
I m-ce I m-ce |
Mistrzostwa Województwa w Lidze L. A. szkół ponadgimnazjalnych |
Wojewódzka |
8.10.2014 Łódź |
Jakub Chmal, Karol Balasiński, Mateusz Stępniak, Kamil Balcerek, Michał Molin, Adrian Dziubałtowski, Sławomir Kuc, Mateusz Celak, Mateusz Jakubiak, Radosław Dejda, Krzysztof Grobelny, Maciej Dymek, Damian Wojewódzki Konrad Kuźnik |
I m-ce |
|
Finał Wojewódzki w biegach rozstawnych Vena Sport |
Wojewódzka |
11. 06. 2013 Łódź |
sztafeta 4 x 100m gimnazjum sztafeta szwedzka gimnazjum dziewczyny Sztafeta szwedzka gimnazjum chłopcy |
Milczarek Mateusz Woźniak Szymon Malec Bartłomiej Balasiński Karol Grabowska Beata Olczyk Aleksandra Jędrasik Natalia Olczak Dagmara Wiktorowicz Hubert Kucharczyk Mateusz Chmal Jakub Dziubałtowski Adrian |
I m-ce III m- Ce V m-ce |
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Indywidualne Biegi Przełajowe |
Wojewódzka |
01.10.2014 r. UNIEJÓW |
Licealiada chłopcy Gimnazjum dziewczyny |
Celak Mateusz Sławomir Kuc Stępniak Mateusz Olczak Dagmara Leśniewska Daria |
III m-ce VI m-ce XX m- Ce XVII m-ce XX m-ce |