Dane dotyczące udziału zawodników UMLKS „PEGAZ” w zawodach sportowych ogólnopolskich w 2013r. |
|||||
Nazwa imprezy |
Ranga imprezy |
Data/miejsce |
Konkurencja |
Zawodnicy |
Miejsce |
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych |
Ogólnopolska |
24 - 27 01 2013 Spała |
2 000 M |
Sławomir Kuc |
II m-ce |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych |
Ogólnopolska |
23 03 2013 Kwidzyn |
3 000 M |
Sławomir Kuc |
II m-ce |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży -Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych |
Ogólnopolska |
26 - 28 07 2013 Łódź |
1 500 M |
Sławomir Kuc |
IV m-ce |
4 x 400 M |
Sławomir Kuc Mateusz Stępniak Michał Molin Kamil Balcerek |
IV m-ce |
|||
3 000 M |
Mikołaj Wilk |
XV m-ce |
|||
400 M |
Kamil Balcerek |
XVIIm –ce |
|||
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych LZS |
Ogólnopolska |
8 – 9 06 2013 Słubice |
1 500 M |
Sławomir Kuc |
II m-ce |
4 x 400 M |
Sławomir Kuc Mateusz Stępniak Michał Molin Kamil Balcerek |
II m-ce |
|||
400 M |
Kamil Balcerek |
IV m –ce |
|||
3 000 M |
Mikołaj Wilk |
IV m-ce |
|||
100 M |
Joanna Wiączek |
VI m –ce |
|||
400 M |
Mateusz Stępniak |
X m –ce |
|||
Ogólnopolski Finał w Biegach Rozstawnych – Vena Sport |
Ogólnopolska |
19 06 2013 Łódź |
sztafeta szwedzka |
Sławomir Kuc Mateusz Stępniak Michał Molin Kamil Balcerek |
II m-ce |
Finał ogólnopolskich sztafetowych biegów przełajowych Vena Cross |
Ogólnopolska |
21 04 2013 Łódź |
sztafeta |
Sławomir Kuc Mateusz Stępniak Michał Molin Kamil Balcerek Mateusz Celak Mateusz Stępień Dawid Witek Łukasz Gubła |
VII m-ce |
Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich Stylem Anglosaskim |
Ogólnopolska |
12-13 04 2013 Ustrzyki Dolne |
1 000 M dziewczęta 2000-2001 |
Daria Leśniewska |
I m-ce |
Mistrzostwa Polski Młodzików |
Ogólnopolska |
28 - 29 09 2013 Radom |
300 m p płotki |
Karol Balasiński |
X m-ce |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Ogólnopolska |
14 09 2013 Łódź |
300 m p płotki |
Karol Balasiński |
II m-ce |
4 x100 M dziewczęta |
Aleksandra Banasiak Natalia Czerczak Paulina Kołodziejczyk Marta Matera |
III m-ce |
|||
4 x100 M chłopcy |
Mateusz Kucharczyk Szymon Krasoń Bartłomiej Malec Jędrzej Sidoruk |
IV m-ce |
|||
600 M chłopcy |
Adrian Dziubałtowski |
V m-ce |
|||
300 M dziewczęta |
Natalia Jędrasik |
VI m-ce |
|||
skok w dal dziewczęta |
Paulina Kołodziejczyk |
VI m-ce |
|||
1 000 M |
Mariusz Bury |
VI m-ce |
|||
skok w dal |
Mateusz Kucharczyk |
VII m-ce |
|||
Szymon Krasoń |
IX m-ce |
||||
100 M chłopcy |
Jędrzej Sidoruk |
IX m-ce |
|||
300 M chłopcy |
Szymon Woźniak |
IX m-ce |
|||
100 M dziewczęta |
Natalia Jędrasik |
X m-ce |
|||
600 M dziewczęta |
Dagmara Olczak |
X m-ce |
Dane dotyczące udziału zawodników UMLKS „PEGAZ” w zawodach sportowych wojewódzkich w 2013r. |
|||||
Nazwa imprezy |
Ranga imprezy |
Data/miejsce |
Konkurencja |
Zawodnicy |
Miejsce |
Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w LA |
Wojewódzka |
19 20.03.2013 Spała |
60 M |
Jakub Pacholski |
II m-ce |
200 M |
Karol Balasiński |
II m-ce |
|||
1 000 M |
Bartłomiej Stępień |
II m-ce |
|||
skok w dal |
Mateusz Kucharczyk |
III m-ce |
|||
1 500 M |
Sławomir Kuc |
I m-ce |
|||
4 x 200 M chłopcy |
Stępniak Mateusz Mateusz Stępień Michał Molin Kamil Balcerek |
I m-ce |
|||
60 M |
Joanna Wiączek |
II m-ce |
|||
200 M |
Joanna Wiączek |
III m-ce |
|||
skok w dal |
Ewelina Biegała |
III m-ce |
|||
skok wzwyż |
Ewelina Biegała |
III m-ce |
|||
4 x 200 M dziewcząt |
Wysok Sylwia Ziółkowska Maria Biegała Ewelina Wiączek Joanna |
III m-ce |
|||
Mistrzostwa Województwa LZS szkół podstawowych i gimnazhalnych |
Wojewódzka |
14. 06. 2013 Kutno |
600 M szkoła podstawowa |
Daria Leśniewska |
I m-ce |
60 M szkoła podstawowa |
Jakub Pacholski |
II m-ce |
|||
200 M szkoła podstawowa |
Paulina Tarnawska |
III m-ce |
|||
600 M gimnazjum |
Dagmara Olczak |
I m-ce |
|||
600 M gimnazjum |
Aleksandra Olczyk |
II m-ce |
|||
300 M gimnazjum |
Magdalena Wróblewska |
III m-ce |
|||
1 000 M gimnazjum |
Bartłomiej Stępień |
III m-ce |
|||
skok w dal |
Mateusz Kucharczyk |
II m-ce |
|||
4 x 100 M dziewczęta |
Natalia Czerczak, Daria Tarnawska Katarzyna Czerczak Aleksandra Banasiak |
II m-ce |
|||
4 x 100 M chłopcy I zespół |
Szymon Krasoń Mateusz Kucharczyk Szymon Woźniak, Karol Balasiński |
II m-ce |
|||
4 x 100 M chłopcy II zespół |
Łukasz Jachimowski Kacper Smak Damian Tarnawski Patryk Nojek |
III m-ce |
|||
Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
Wojewódzka |
25. X. 2013 Łódź |
10 x100 M chłopcy szkoły ponadgimnazjalne |
I m-ce |
|
Mistrzostwa Województwa w Lidze L. A. szkół ponadgimnazjalnych |
Wojewódzka |
III m-ce |
|||
Finał Wojewódzki w biegach rozstawnych Vena Sport |
Wojewódzka |
11. 06. 2013 Łódź |
sztafeta szwedzka chłopcy szkoły ponadgimnazjalne |
Sławomir Kuc Mateusz Stępniak Michał Molin Kamil Balcerek |
I m-ce |
Finał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych |
Wojewódzka |
2. X. 2013 Tomaszów Mazowiecki |
1 000 M |
Sławomir Kuc |
I m-ce |